Beton architektoniczny

Ponadczasowość w swej prostocie i elegancji

Specjalnie z myślą o amatorach surowych, industrialnych wnętrz, ale i nie tylko, Loggia Industria Vernici stworzyła INFINITO – profesjonalny produkt w postaci gotowej do użycia masy przeznaczony do uzyskiwania powłok dekoracyjnych o efekcie betonu architektonicznego.

INFINITO to najwyższej klasy tynk dekoracyjny o unikalnej recepturze, w składzie którego znajdują się starannie dobrane, naturalne komponenty, takie jak wapno hydratyzowane, mączka marmurowa oraz piasek kwarcowy.

Wszystkie nasze realizacje, gdzie klienci powierzyli nam zadanie odtworzenia efektu betonu architektonicznego na ścianach, powstały właśnie przy zastosowaniu tego niezawodnego produktu. Nasze wykonawstwo w połączeniu z tynkiem INFINITO to gwarancja oczekiwanego efektu końcowego oraz trwałości i jakości na lata.

W naszych showroomach można obejrzeć na żywo ściany wykonane w efekcie betonu architektonicznego, dobrać kolorystykę z wzorników, zakupić od ręki tynk INFINITO do samodzielnej aplikacji.

Świadczymy także usługi kompleksowego wykonania efektu betonu architektonicznego przez naszych profesjonalnych wykonawców. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny i umówienia się z nami na darmowy pomiar*.

* Pomiary na terenie Warszawy i okolic są bezpłatne. Pomiary i realizacje w innych częściach Polski i za granicą wyceniane są indywidualnie.
  Produkt najwyższej jakości

  Zastosowanie najwyższej klasy komponentów sprawia, że beton architektoniczny marki Loggia Industria Vernici wyróżnia się na tle konkurencji wyjątkową jakością. INFINITO to jeden z najtrwalszych i najbardziej praktycznych dekoracji ściennych. Odznacza się wysokim stopniem paroprzepuszczalności, dzięki czemu świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o dużej zawartości wilgoci, na przykład w łazience. Po zabezpieczeniu odpowiednim lakierem można go stosować w strefie prysznicowej czy umywalkowej, jak również w kuchni zamiast płytek.

  W pełni przyjazny dla człowieka i środowiska naturalnego. Posiada doskonałą odporność na szkodliwe czynniki atmosferyczne oraz oddziaływanie promieniowania UV i pleśni. Przeznaczony do stosowania na ścianach wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

  INFINITO cechuje się wszechstronnym zastosowaniem. Wykonuje się z niego między innymi elewacje zewnętrzne, w tym o efekcie betonu deskowanego. Produkt jest sprzedawany w postaci gotowej do użycia masy. INFINITO nakłada się na równe, w miarę gładkie powierzchnie.

  Idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie niemożliwe jest zastosowanie ciężkich płyt betonowych np. na konstrukcjach z płyt kartonowo-gipsowych. Jego grubość całkowita to zaledwie 1,5-2 mm.

  Zastosowanie

  • ściany i sufity wewnątrz budynków użyteczności publicznej, restauracji, domów prywatnych,
  • ściany w ciągach komunikacyjnych (klatki schodowe, wiatrołapy),
  • każde pomieszczenie, w tym łazienka i kuchnia (po zaimpregnowaniu nawet na ścianach pod prysznicem, wokół wanny i umywalki, w kuchni w strefie gotowania),
  • kominki,
  • fronty meblowe i drzwiowe,
  • dekoracyjne elewacje zewnętrzne

  ZOBACZ

  NASZE REALIZACJE