Farby dekoracyjne

Powiew świeżości

Ściany w naszych domach już dawno przestały być jedynie tłem. Coraz odważniej wychodzą na pierwszy plan, pokryte dekoracyjnymi farbami i tynkami stają się ozdobą pomieszczenia. Spośród dostępnych aktualnie technik dekoracji ścian, malowanie jest wiodącym sposobem na odświeżenie pomieszczeń i nadanie im nowego wyglądu. Ściany można pokryć najprostszą farbą akrylową albo sięgnąć po mającą niepowtarzalny charakter farbę strukturalną od Loggia Industria Vernici. Nasze materiały to doskonała propozycja dla wszystkich Państwa, którzy pragną wprowadzić do swojego wnętrza powiew świeżości i nie obawiają się postawić na niecodzienne rozwiązania.

 

Nieskończoność efektów

 

Farby dekoracyjne pozwalają uzyskać szeroką paletę efektów wizualnych, od metalicznych refleksów, poprzez matowe wykończenie, efekt postarzenia, półprzezroczystych akwareli, aksamitu, perły, złotą poświatę, aż do brokatowego błysku w stylu glamour. Stosując farby strukturalne od Loggia Industria Vernici można w prosty i szybki sposób zaaranżować całe wnętrze, które będzie nawiązywać do piękna jedwabnych tkanin, siły żywiołów, czy też piękna nieboskłonu.
  Prostota w aplikacji

  Tynki dekoracyjne, dostępne w ofercie Loggia Industria Vernici, są wybierane przez profesjonalistów również ze względu na ich łatwość w aplikacji. Nanosi się je, w zależności od produktu oraz efektu jaki chcemy uzyskać, w jednej lub dwóch warstwach. W celu uzyskania dekoracyjnej struktury ściany, tynk po nałożeniu często jest dodatkowo zacierany lub formowany przy pomocy specjalnego narzędzia (np. gąbki, wałka czy drapki). Grubość nakładanego tynku zależy od uziarnienia i rodzaju nadawanego mu wzoru.

   

  Trwałość na lata

   

  Farby strukturalne marki Loggia wyróżniają się wyjątkową trwałością. Pomalowane nimi ściany mogą cieszyć oko przez wiele lat. Często klienci zarzekają się, że to już ich ostatni remont. Dzięki farbom Loggia faktycznie można zapomnieć o remontach na długie lata.

  Łatwość stosowania

  Farby dekoracyjne od Loggia Industria Vernici są łatwe w użyciu. Ich zastosowanie nie wymaga specjalistycznego wyszkolenia, czy też szczególnego sprzętu. Farbę strukturalną nakłada się, w zależności od jej gęstości, specjalnym pędzlem lub packą. Niektóre z farb dekoracyjnych Loggia można nakładać na nierówne ściany.

   

  W zgodzie z naturą

   

  Wszystkie nasze farby dekoracyjne skomponowane zostały na bazie wody, dzięki czemu są przyjazne dla człowieka i środowiska naturalnego. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe UE.
   ZOBACZ

   NASZE REALIZACJE