Farby jednobarwne

Poszukujesz najlepszej jakości farb do malowania jednobarwnego?

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom wprowadziliśmy do naszej oferty najwyższej klasy włoskie farby marki Loggia Industria Vernici, których użycie gwarantuje jakość i trwałość na lata. Produkty te można zakupić w naszych showroomach.

Zajmujemy się także kompleksowym malowaniem. W cenie naszej usługi zawarte są: wybrana farba marki Loggia Industria Vernici , folie i taśmy do zabezpieczania powierzchni, malowanie.
  UMANA czyste powietrze

  UMANA to ultrabiała, matowa, antyrefleksyjna, zmywalna farba do ścian i sufitów, także do kuchni i łazienki. Oprócz zapewnienia ścianom nieskazitelnie białego wykończenia, dodatkowo posiada właściwości fotokatalityczne. Dzięki zawartości jonów srebra i nanocząsteczek ditlenku tytanu niszczy ona alergeny, grzyb, smog, formaldehyd, bakterie i wirusy, które cyrkulując w powietrzu w końcu osiadają na ścianach. Decydując się na ten produkt, zapewniasz swoim ścianom idealną biel, a dodatkowo otrzymujesz czyste powietrze w swoim domu. Zastosowanie tej farby to działanie wspomagające do powszechnie już stosowanych oczyszczaczy powietrza, zwłaszcza w wielkich miastach, gdzie problem smogu dotyka coraz większą liczbę osób.

  UMANA to produkt nie mający sobie równych. Wielokrotnie nagradzana za swoje niezwykłe właściwości przez renomowane instytucje, w tym m.in. w grudniu 2020 r. przez włoskie Stowarzyszenie Młodych Innowatorów ANGI. Nagroda ta przyznawana jest innowacyjnym produktom, mającym istotny wpływ na poprawę jakości życia człowieka i środowiska naturalnego oraz objęta jest patronatem Parlamentu Europejskiego i włoskiej Rady Ministrów.

  Farba UMANA, oprócz bieli, dostępna jest także w pastelowej tonacji kolorystycznej (w palecie barw nie występują ciemne, intensywne kolory).
   Bogactwo barw

   ROYAL PAINT to propozycja dla osób poszukujących ultramatowych, nasyconych barw (choć jasna kolorystyka też jest dostępna). Nie blaknie pod wpływem światła słonecznego. Charakteryzuje się niebywałą odpornością na czyszczenie (ponad 25,000 cykli testowych na ścieralność). Zalecana jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Nadaje ścianie jedwabiście matowe wykończenie, które pozostaje bez zmian nawet po intensywnym myciu przy użyciu wody z detergentem.

   Kolorystyka Royal Paint jest starannie przemyślana, składa się z 264 nasyconych i pełnych głębi kolorów. Kolekcja obejmuje zarówno nowoczesne, jaki i klasyczne odcienie. Wszystkie kolory z katalogu Royal Paint wyróżniają się bardzo wysokim stopniem nasycenia pigmentami barwiącymi (3 razy więcej niż w zwykłych farbach), więc nawet najbardziej niepozorne kolory wyglądają ekskluzywnie, zaskakują głębią i zadziwiają grą odcieni przy różnych warunkach oświetleniowych.