Listwy i sztukateria

ORAC DECOR

Firma Orac Decor powstała we wrześniu 1970 roku w mieście Ostenda na wybrzeżach Belgii. Od tamtego czasu nieprzerwanie tworzy produkty z wielką pasją, koncentrując się na najnowszych technologiach, materiałach i projektach najlepszych europejskich architektów. Marka wprowadziła prawdziwą rewolucję w świecie wnętrz, oferując pierwszą wysokiej jakości kolekcję syntetycznych kształtów gzymsów i róż sufitowych. W latach 80. firma skierowała swój rozwój w kierunku zdobień, dekoracji ściennych i sufitowych.

Oferta Orac Decor zawiera liczne wzory listew przypodłogowych, sufitowych, ściennych, oświetleniowych i innych elementów dekoracyjnych.

ORAC oznacza pełną swobodę twórczą opartą na własnym stylu i osobowości „FREE YOUR PERSONALLITY”.

W naszym showroomie Top Kolor w Homepark Janki można obejrzeć na ekspozytorach wybrane listwy i sztukaterie tej marki, część z nich dostępna jest do wypożyczenia. Produkty dostępne są na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę to kilka dni roboczych. Pełne kolekcje można obejrzeć na www.oracdecor.pl oraz www.oracdecor.com.

NOEL & MARQUET / NMC

NOEL & MARQUET (dawniej NMC) to belgijska marka powstała w 1950 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego, z biegiem czasu przekształciła się w działającą na ponad 100 rynkach grupę specjalizującą się w produkcji i sprzedaży pianek syntetycznych. Nawet dzisiaj, blisko 70 lat od założenia firmy, wszystkie elementy konstrukcyjne marki NOËL & MARQUET produkowane są w Belgii, w zakładzie w Eynatten. W ofercie marki znajdują się najwyższej jakości listwy przypodłogowe, sufitowe, ścienne, oświetleniowe i inne elementy dekoracyjne.

Pełna kolekcja produktów tej marki dostępna jest na stronie producenta: https://noel-marquet.pl

Zapraszamy do naszych showroomów, gdzie doradzimy i pomożemy dobrać odpowiednie elementy dekoracyjne tej marki.

CREATIVA

Creativa to producent wysokiej klasy listew przypodłogowych, ozdobnej sztukaterii ściennej, sufitowej i gzymsowej, listwy karniszowej, jak i również dekoracyjnych obramowań okien i drzwi, wsporników, kolumn oraz innych elementów dekoracyjnych. Creativa, poza bogatym wzornictwem, kładzie nacisk na jakoś

użytego surowca do produkcji sztukaterii. Dostępne są listwy z polistyrenu, metalu czy drewna (również do samodzielnego lakierowania). Do zaokrąglonych ścian np. na łukach czy kolumnach zastosować można wykończenie w postaci giętkich listew typu FLEX. Propozycje marki Creativa odporne są na wilgoć, a ich łączenie zaprojektowane tak, aby niewidoczne sprawiały wrażenie jednolitej ciągłości.

Pełna kolekcja marki dostępna jest na stronie generalnego dystrybutora w Polsce https://owadekor.com.pl. W naszych naszych showroomach posiadamy ekspozycje i katalogi produktów tego producenta. Wybrane listwy i sztukaterie udostępniamy do wypożyczenia.

Ekspozytory w Showroom Janki

Galeria