Mikrocement

W zgodzie z Twoim stylem

Podążając za najnowszymi trendami w sektorze wykończenia wnętrz, a tym samym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, marka Loggia Industria Vernici stworzyła specjalną linię produktów dedykowanych wykończeniu podłóg. Linię tę tworzą trzy niepowtarzalne mikrocementy, każdy wyjątkowo trwały i odporny na nacisk i deptanie lecz o odmiennych walorach estetycznych.

Wszystkie produkty z tej linii przeznaczone są do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, odpowiednie do stosowania na ogrzewanie podłogowe. I co najważniejsze, decydując się na mikrocement otrzymujemy jednolitą powierzchnię, bez szpecących fug i spoin.

W naszych showroomach można obejrzeć próbniki mikrocementu, dobrać kolor z wzornika oraz od ręki zakupić komplet materiałów.

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych wykonawców z doświadczeniem, którzy wykonają kompleksowo mikrocement u Państwa w domu, wówczas zapraszamy do kontaktu i umówienia się z nami na darmowy pomiar*. Pracujemy tylko na włoskich produktach marki Loggia Industria Vernici, dzięki czemu mają Państwo gwarancję jakości i trwałości na lata.

* Pomiary na terenie Warszawy i okolic są bezpłatne. Pomiary i realizacje w innych częściach Polski i za granicą wyceniane są indywidualnie.
  Wszechstronność zastosowań

  Mikrocementy od Loggia Industria Vernici mogą być stosowane praktycznie na każdą powierzchnię, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Możliwości zastosowań jest nieskończenie wiele. Materiały te doskonale sprawdzają się nie tylko jako dekoracyjne wykończenie ścian i podłóg, ale także tarasów zewnętrznych czy schodów, zarówno tych w domu, jak i na zewnątrz.

  Produkty te świetnie zastąpią płytki w łazience czy w kuchni, w strefie prysznicowej, umywalkowej oraz w miejscach, gdzie się gotuje. Rozwiązanie zarówno dla wielbicieli stylu industrialnego, jak i dla osób ceniących we wnętrzu nieco więcej klasyki. Stonowany mikrocement, czy to na ścianie czy na podłodze, w zestawieniu z ciepłem drewna stanowi idealne połączenie nadające wnętrzu niezwykłej elegancji.

  Prostota formy

  Rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią prostotę formy i minimalizm. Dzięki mikrocementowi uzyskujemy jednolite powierzchnie ścienne i podłogowe, bez fug i spoin.

  Mikrocement świetnie sprawdza się także na blatach i frontach mebli, frontach drzwiowych i parapetach. Dzięki temu możemy uzyskać najwyższy stopień spójności w wystroju wnętrza. Dla podkreślenia ducha minimalizmu, bogata paleta kolorystyczna została utrzymana w stonowanej, pastelowej tonacji.

   

  ZOBACZ

  NASZE REALIZACJE