O nas

Top Kolor

Pod szyldem Top Kolor kryją się showroomy włoskich materiałów do dekoracji ścian i podłóg marki Loggia Industra Vernici, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym przedstawicielem w Polsce. W naszej ofercie sprzedażowej, jako dodatki, posiadamy także tapety, sztukaterię i listwy przypodłogowe – tylko od renomowanych producentów.

Top Kolor to także zespół profesjonalnych wykonawców trudniących się dekoracyjnym wykończeniem ścian i podłóg. Ta profesja to nie tylko nasz fach, ale także pasja, poparta kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, w której działamy nieprzerwanie od 2000 roku. Od 2014 roku możemy poszczycić się tytułem Master Decor Loggia Industria Vernici. Tytuł ten przyznawany jest przez Loggia Industria Vernici jedynie wykonawcom, którzy posiadają najwyższy stopień umiejętności dekoratorskich.

Profesjonalne, indywidualnie dopasowane podejście do każdego klienta to nasz znak rozpoznawczy. Doradzimy, a następnie wykonamy Państwa wymarzony efekt na ścianie czy podłodze. Oddając ściany i podłogi w nasze ręce mają Państwo gwarancję jakości i zadowolenia z efektu końcowego.

Beton architektoniczny, stiuk, mikrocement, żywica dekoracyjna, farby strukturalne, farby specjalistyczne, w tym poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniach, i wiele, wiele więcej. To wszystko czeka na Państwa w naszych showroomach, do których serdecznie zapraszamy. Zachęcamy do obejrzenia na żywo naszych dekoracji, o których istnieniu, być może, nawet nie zdawali sobie Państwo sprawy.