Farby dekoracyjne


DIAMOND

Farba dekoracyjna, charakteryzująca się nieregularnymi, metalicznymi refleksami o srebrzystym bądź złotym odcieniu. DIAMOND położony na tynk dekoracyjny – trawertyn, nadaje jemu wygląd metalicznej, półpolerowanej skały. Farba posiada bogatą paletę kolorów, idealnych do akcentowania ścian telewizyjnych, kominków, ścian za wezgłowiem łóżka w sypialni, spoczników klatek schodowych. DIAMOND może stanowić również tło pod galerię obrazów, zdjęć czy grafik. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagany jest bogaty, wyjątkowy efekt. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

katalog Katalog Diamond


DOMUS AUREA

Najwyższej jakości wewnętrzna farba dekoracyjna, o głębokim matowym wykończeniu. Taka cecha nadaje ścianie szlachetny i zarazem elegancki wygląd. DOMUS AUREA posiada właściwości dekoracyjne oraz ochronne. Nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Farba ma charakter glinki weneckiej, więc nie może być mieszana mechanicznie.

katalog Katalog Domus Aurea


EFFETTO CERATO

Farba dekoracyjna o charakterze velatury, transparentnej bejcy, na bazie żywic akrylowych. Farba zawiera dodatek płynnego wosku, stanowiącego część ochronną i dekoracyjną farby. Dzięki niemu możemy w wyjątkowy sposób postarzyć nasze ściany, tworząc niesamowicie klimatyczne wnętrza z duszą. Płynny wosk sprawia, że ściana nią pokryta jest niesamowicie przyjemnej oraz miękkiej w dotyku, pokrytej delikatnym meszkiem jak nubuk czy zamsz. Położona na gładkiej powierzchni pędzlem, rękawicą lub gąbką nadaje efekt półprzezroczystych akwareli. Zastosowana na tynku dekoracyjnym MARMO ROMANO, tworzy deseń skały wypłukanej przez wodę, piaskowca, naturalnego kamienia.

katalog Katalog Effetto Cerato


EFFETTO TAMPONATO

Powłoka dekoracyjna skomponowana z modyfikowanych żywic silikonowych. Zapewnia doskonałą przepuszczalność pary wodnej oraz wysoką hydrofobowość. Nadaje pokrytym powierzchniom efekt półprzezroczystych akwareli. Zalecana do stosowania wewnątrz i na zewnątrz na powierzchniach pokrytych wodorozcieńczalnymi farbami. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych.

katalog Katalog Effetto Tamponato


EFFETTO PERLATO

Powłoka dekoracyjna o efekcie perłowym. Wykonana ze specjalnych żywic i pigmentów, dzięki czemu jest bardzo trwała i zmywalna. Stosowana do dekoracji ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Farba występuje w bazie złotej oraz neutralnej.

katalog Katalog Effetto Perlato


ESTASIA

Farba dekoracyjna do zastosowania wewnątrz. Poza charakterystycznymi białymi drobinkami cechuje ją złota poświata, która nadaje ścianie elegancki wygląd oraz efekt trójwymiarowości. Takie właściwości nadają charakter każdemu pomieszczeniu. Farby nie można mieszać mechanicznie. Paleta kolorów prowadzi nas przez słoneczny żółty poprzez ciekawy mocno nasycony koralowy do głębokiej oliwki.

katalog Katalog Estasia


FASHION

Powłoka dekoracyjna o perłowym efekcie adamaszku. Daje możliwość uzyskania złotych refleksów. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Farby nie można mieszać mechanicznie. Efekt finalny jest uzależniony od wybranego koloru z palety oraz od zastosowanego gruntu. Nanosząc Fashion na biały podkład uzyskamy jasną złotą poświatą, natomiast brązowy podkład da nam efekt mocnego starego złota.

katalog Katalog Fashion


LUCE DI STELLE

Fascynujące dekoracyjne wykończenie ze srebrnymi refleksami, które nadają przestrzeni wygląd rozgwieżdżonego nieba. Zaleca się do dekoracji wnętrz, luksusowych apartamentów, hoteli, sklepów, restauracji. Farba posiada wyjątkowo bogatą paletę barw od delikatnych odcieni pasteli do mocno nasyconych głębokich kolorów.

katalog Katalog Luce Di Stelle


MONTENAPOLEONE

Powłoka dekoracyjna o perłowo satynowym połysku, do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Występuje w bazie srebrnej lub złotej. Idealna do dekoracji ścian nowoczesnej architektury oraz zabytkowych wnętrz.

katalog Katalog Montenapoleone


PLATINUM

Farba dekoracyjna o bardzo eleganckim wykończeniu. Nawiązuje do ścian, które w dawnych czasach wykładane były tkaninami. PLATINUM posiada bazę srebrną i złotą, na której możemy uzyskać głębokie brązy, szlachetne zielenie, słoneczne i stare złoto. Wrażenia wizualne, jakie wywołuje, sprawiają, że PLATINUM bardzo często stosowana jest w takich pomieszczeniach jak sypialnia i salon.

katalog Katalog Platinum


SHARKI

Najwyższej jakości akrylowa farba dekoracyjna z efektem satynowego piaskowania. Jej nieregularna struktura tworzy wzory podobne do śladów wiatru na wydmach. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej tworzonej na wielu bazach – neutralnej, srebrnej oraz złotej, pozwala na zaaranżowanie pomieszczeń zarówno w stylu modernistycznym jak i rustykalnym. Farba zawiera w sobie drobinki kwarcu które rozprowadzamy na powierzchni za pomocą pędzla, jej ostateczny wzór zależy od tego jaką technikę nanoszenia wybierzemy.

katalog Katalog Sharki


SOLARIA

Najwyższej jakości wewnętrzna farba dekoracyjna. Charakteryzuje ją delikatna perłowa poświata, uzyskana dzięki zmielonej mice. Taka cecha nadaje ścianie szlachetny i zarazem elegancki wygląd. SOLARIA posiada właściwości dekoracyjne oraz ochronne. Nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Farba ma charakter glinki weneckiej więc nie może być mieszana mechanicznie. Farba ma gęstą konsystencję, nanosimy ją za pomocą pędzla krótkimi finezyjnymi ruchami w różnych kierunkach tworzymy przez to niepowtarzalny wzór.


katalog Katalog Solaria


SETA D’AUTORE

Farba dekoracyjna o bardzo eleganckim wykończeniu, które zapewnia błyszczący, jedwabisty, aksamitny w dotyku efekt. Zapewnia wysokiej jakości doskonałe wykończenie ścian. Cała tajemnica zawarta jest w jej konsystencji oraz w technice nakładania. Decydując się na tego typu dekorację możemy mieć pewność że będzie ona jedyna w swoim rodzaju, a padające w danym momencie promienie światła sprawiają że kolory i ich nasycenie pozytywnie nas zaskoczą.

katalog Katalog Seta D’Autore


VELLUTO FIORENTINO

Urokliwe wykończenie ścian wewnętrznych o aksamitnej, jedwabistej poświacie. Stosowana w pomieszczeniach nowoczesnych i zabytkowych, wszędzie tam gdzie wymagana jest najwyższa jakość i elegancja.

katalog Katalog Velluto Fiorentino


VANESIA

Powłoka dekoracyjna w standardzie glamour, która nadaje malowanym powierzchniom jedwabiste wykończenie. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Stanowi zarówno dekorację oraz ochronę ścian przed zabrudzeniami. Zawarty w farbie pyłek kwarcowy nanoszony za pomocą pędzla daje delikatny wzór a perłowa baza subtelną poświatę.

katalog Katalog Vanesia