Tynki dekoracyjne


BETON ARCHITEKTONICZNY

Powłoka dekoracyjna stworzona z wapna hydratyzowanego, mączki marmurowej oraz piasków kwarcowych. Tynk ten jest produktem, który możemy barwić w masie co pozwala odtworzyć efekt betonu architektonicznego. Posiada doskonałą odporność na szkodliwe czynniki atmosferyczne oraz oddziaływanie promieniowania UV i pleśni. Zaleca się do stosowania na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych.


MARMORINO ANTICO

Stiuk dekoracyjny na bazie wapna. Jego specjalna aplikacja pozwala uzyskać efekt marmuru. Oprócz kolorów oferowanych przez producenta, MARMORINO ANTICO można wybarwiać na wiele innych, w tonacji farb jednobarwnych.

katalog Katalog Marmorino Antico

MARMO ROMANO

Powłoka dekoracyjna stworzona z wapna hydratyzowanego, mączki marmurowej oraz piasków kwarcowych. Pozwala odtworzyć efekt kamienia. Zaleca się do stosowania na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych. MARMO ROMANO jest produktem, który możemy barwić w masie oraz przebarwiać za pomocą farby EFFETTO TAMPONATO. Dzięki temu tworzymy efekt piaskowca lub skały wypłukanej przez wodę


HELLENICA

Powłoka dekoracyjna, wysoce podatna na kształtowanie. Aplikacja nie wymaga większego wysiłku, ponieważ jest bardzo plastyczna. Jej konsystencja pozwala uzyskać różnego rodzaju wzory, w zależności od użytego narzędzia, zapewniając jednocześnie wystarczająco dużo czasu na obróbkę materiału. Używając do aplikacji pacy, możemy stworzyć starogrecki tynk. Przy pomocy pędzla – nowoczesne prążki.

katalog Katalog Hellenica

PELLE DI LUNA

Tynk dekoracyjny do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Został opracowany z wapna gaszonego, naturalnych, mineralnych i nieorganicznych pigmentów. W celu zabezpieczenia stosuje się PELLE DI LUNA TRANSPARENTE. Dzięki takiej aplikacji, produkt daje efekt gładkiej skóry lub naturalnego gładkiego kamienia. PELLE DI LUNA dzięki niesamowitym walorom estetycznym, zalecany jest do stosowania w miejscach gdzie wymagany jest prestiż oraz jakość na najwyższym poziomie.

katalog Katalog Pelle Di Luna

STUCCO ANTICO VENEZIANO

Wysokiej jakości powłoka dekoracyjna do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Skomponowana jest z syntetycznych emulsji, węglanu wapnia i specjalistycznych dodatków. Dzięki specjalnej aplikacji tworzy efekt marmuru. W połączeniu STUCCO ANTICO VENEZIANO z takimi produktami jak INFINITI, SUCCO ORO NUANCE lub STUCCO VELATO METALICO, uzyskamy dekoracje charakteryzujące się niepowtarzalnymi metalicznymi refleksami, wielowymiarowym kolorem, który zmienia odcień pod różnym kątem patrzenia.

katalog Katalog Stucco Antico Veneziano