Tynki dekoracyjne

Nowoczesne rozwiązanie na dekoracyjne ściany w Twoim domu

Tynki strukturalne od Loggia Industria Vernici nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Materiały tej marki odznaczają się najwyższą jakością i trwałością. Klienci wybierają produkty Loggia nie tylko ze względu na ich jakość, ale także na ogrom możliwości wykończenia ścian, jakie można uzyskać w procesie aplikacji.

W ofercie producenta znajduje się szeroki wybór produktów do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki specjalnym metodom aplikacji oraz inwencji wykonawcy możemy uzyskać na ścianie efekt naturalnego kamienia, marmuru, skały wypłukanej przez wodę, trawertynu, betonu architektonicznego, starogreckiego tynku a nawet skóry węża czy krokodyla.

W naszych showroomach mogą Państwo obejrzeć próbki rozmaitych efektów dekoracji ściennych powstałych z tynków strukturalnych oraz zakupić materiały do ich wykonania. Jeśli poszukują Państwo profesjonalistów, którzy wykonają takie efekty na ścianach w Waszych domach, zachęcamy do wyboru opcji kompleksowej usługi dekoracyjnego malowania świadczonej przez naszych wykonawców. Na terenie Warszawy i okolic wykonujemy darmowe pomiary w domu u klienta*.

* Pomiary na terenie Warszawy i okolic są bezpłatne. Pomiary i realizacje w innych częściach Polski i za granicą wyceniane są indywidualnie.
  Trwałość i odporność na zabrudzenia

  Tynki strukturalne marki Loggia wyróżniają się wyjątkową trwałością i łatwością w utrzymaniu w czystości. Ściany pokryte tymi materiałami mogą cieszyć oko przez długie lata nie tracąc swoich walorów estetycznych wraz z upływem czasu.

  Wszystkie tynki strukturalne od Loggia Industria Vernici posiadają właściwości antystatyczne oraz można je myć za pomocą wody z delikatnym detergentem.

  Prostota w aplikacji

  Tynki dekoracyjne, dostępne w ofercie Loggia Industria Vernici, są wybierane przez profesjonalistów również ze względu na ich łatwość w aplikacji.

  Nanosi się je, w zależności od produktu oraz efektu jaki chcemy uzyskać, w jednej lub dwóch warstwach. W celu uzyskania dekoracyjnej struktury ściany, tynk po nałożeniu często jest dodatkowo zacierany lub formowany przy pomocy specjalnego narzędzia (np. gąbki, wałka czy drapki). Grubość nakładanego tynku zależy od uziarnienia i rodzaju nadawanego mu wzoru.

   

  W trosce o środowisko

  Loggia Industria Vernici od zawsze kładzie nacisk na ekologię i bezpieczeństwo użytkowników, dlatego produkty tej marki bazują na naturalnych komponentach, są nieszkodliwe dla człowieka i środowiska. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe UE.

  ZOBACZ

  NASZE REALIZACJE