Wykonawstwo

MASTER DECOR LOGGIA INDUSTRIA VERNICI

Doświadczenie naszej firmy w dekoracyjnym wykańczaniu ścian i podłóg sięga 2000 roku. Od tego czasu przetestowaliśmy przekrój materiałów większości producentów dostępnych na polskim rynku. Przez wszystkie te lata cały czas rozwijaliśmy swoje umiejętności poprzez ciągłe szkolenia, tysiące metrów kwadratowych wykonanych realizacji oraz śledzenie i podążanie za najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku wnętrzarskim. Nawet na chwilę nie zatrzymujemy się w miejscu. Tworzenie nowatorskich, wyszukanych dekoracji to nasza pasja, stąd powstała linia artystycznych dekoracji premium, tworzonych pod indywidualne zamówienie klienta. Zajmujemy się nie tylko ścianami. Wykonujemy także schody i podłogi z mikrocementu czy żywicy Plasma 3D.

By sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, poszukujących ponadczasowych, nieszablonowych rozwiązań oraz amatorom wysmakowanego designu, w 2014 roku związaliśmy się z renomowaną, luksusową włoską marką Loggia Industria Vernici, produkującą najwyższej klasy profesjonalne materiały wykończeniowe. Od tego czasu, nieprzerwanie, jesteśmy certyfikowanym ambasadorem tej marki. Nasza ekipa prowadzona jest przez wykonawców posiadających tytuł MASTER DECOR przyznawany bezpośrednio przez Mistrza Dekoracji z ramienia Loggia Industria Vernici. Pracując na materiałach tej marki zarówno my, jak i nasi klienci mamy gwarancję jakości i trwałości na lata. Nasze realizacje nadają wnętrzu powiew nowoczesności i luksusu. Oddając swoje ściany w nasze ręce mamy pewność zadowolenia z końcowego efektu.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, jak również z dużymi firmami budowlanymi, takimi jak Warbud, Tetris czy Consteel. Możemy pochwalić się licznymi, prestiżowymi realizacjami, m.in.: wnętrze restauracji EPOKA przy ul. Ossolińskich (Warszawa), pokoje w Hotelu Europejskim przy Krakowskim Przedmieściu (Warszawa), beton architektoniczny w Banku PKO B.P. w budynku Rotundy (Warszawa).

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

ZOBACZ

JAK PRACUJEMY